Blog Post

ILE MOGĘ NA TYM ZAROBIĆ?

ILE MOGĘ NA TYM ZAROBIĆ?

Nasza oferta franczyzowa to mobilna przyczepa gastronomiczna, lokal gastronomiczny jak i wyspa handlowa w wybranej przez Ciebie galerii handlowej. Dajemy Ci możliwość rozpoczęcia swojego biznesu praktycznie WSZĘDZIE. Elastycznie podchodzimy także do wielu innych aspektów współpracy, nie wymuszając sztywnego modelu biznesowego, lecz oferując naszym partnerom różne warianty, również z uwzględnieniem ich własnych sugestii oraz pomysłów.

Dołączając do sieci CHURROŻERCY, stajesz się częścią zorganizowanej struktury, uzyskując pełny dostęp do zaplecza logistycznego oraz kompletnego pakietu know-how. Stajesz się członkiem naszej grupy, a jednocześnie zachowujesz cenną niezależność.

CHURROŻERCY.pl to maksymalny zysk przy minimalnych nakładach finansowych. To także gwarantowana konkurencyjność w porównaniu z innymi przyczepami ze słodkościami. Zwróć uwagę na te liczby:

  1. Średni koszt wyprodukowania 8 pysznych Churrosów to maksymalnie X zł
  2. Standardowa cena sprzedaży dużej porcji (8 Churros + dodatki) to ok 12 zł
  3. w godzinę, nawet początkująca, osoba jest wstanie wyprodukować i sprzedać X porcji

Te liczby mówią więcej, niż jakiekolwiek hasła reklamowe.
Pewnie zadasz sobie teraz pytanie, ile faktycznie sprzedasz Churrosów? Odpowiedź brzmi: Sprzedaż ich tyle ile dasz radę przygotować, ponieważ nasz produkt jest smaczny i przystępny cenowo!

Jesteś konkurencją na rynku nie tylko ze względu na CHURROS, które wyrabiane się z przepysznego ciasta i podawane z smacznymi dodatkami, ale również dlatego, że:
• posiadasz w ofercie nasze lody AP ANGELO GELATO, które wśród koneserów plasują się na najwyższej półce,
• możesz wyróżnić się chłodzącą, kolorową i smaczną granitą, lub mrożoną kawą,
• serwujesz bogaty wybór dodatków, sosów oraz polew;
• miłośnicy posypek i zastygającej czekolady również do Ciebie trafią,

Obsługa klienta jest bardzo szybka, bo większość tych produktów jest przygotowywana przez specjalne automaty, więc Twoją rolą jest tylko ich obsługa. Dzięki temu, że wszystko jest z automatu, to jest serwowane na bieżąco, wręcz taśmowo.

Masz więc w ręku, dosłownie, wszystkie atuty by odnieść SUKCES!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Posts