Blog Post

NASZ SYSTEM WSPARCIA I SZKOLENIA.

NASZ SYSTEM WSPARCIA I SZKOLENIA.

Zapewniamy WSPARCIE od Twojego pierwszego dnia pracy. Porady i pomoc – wszystko to, czego potrzebujesz do prowadzenia udanego biznesu z CHURROŻERCY.pl Nasz zespół wsparcia operacyjnego jest podstawą naszego systemu franczyzowego i Twoim największym atutem. Możesz być pewny, że masz dostęp do ekspertów we wszystkich aspektach działalności Twojego biznesu!

Dołączając do nas, stajesz się częścią dobrze prosperującej machiny Biznesowej!

Szkolenie dla nowych partnerów franczyzowych:
Zdajemy sobie sprawę, że przed dołączeniem do rodziny CHURROŻERCY mogłeś/mogłaś mieć minimalne doświadczenie biznesowe i handlowe. Dlatego wszyscy nowi partnerzy franczyzowi Churrożercy są zobowiązani do ukończenia naszego programu szkoleniowego dla partnerów franczyzowych przed rozpoczęciem handlu w nowym punkcie handlowym.
Ten program szkoleniowy obejmuje:

  • Praktyczne doświadczenie, nauczysz się jak przygotowywać nasze przepyszne Churros
  • Weźmiesz także udział w zajęciach poświęconych nauczaniu, jak skutecznie zarządzać swoją firmą
  • Ustanowione systemy i procedury: otrzymasz szkolenie i dokumentację, które pomogą rekrutować, motywować, zarządzać i utrzymywać najlepszych pracowników przy minimalizacji płac i koszty operacyjne.
  • Dostaniesz instrukcję obsługi do każdego sprzętu jaki będziesz obsługiwał
  • Jako partner franczyzowy Churrożercy możesz uzyskać dostęp do kompleksowego szkolenia i wsparcia, aby mieć pewność, że możesz bezpiecznie prowadzić działalność zgodnie z zasadami obowiązującymi na rynku.
  • Zespół Churrożercy nalega na zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy wszystkim swoim pracownikom i klientom, dlatego też nasi partnerzy franczyzowi przechodzą szkolenie w zakresie kontroli jakości bezpieczeństwa żywności i odpowiednich przepisów BHP, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkich miejsc pracy.

Nasz dział rozwój produktu, koncentruje się na tworzeniu pysznych i świeżych przysmaków, które, co najważniejsze, są łatwe do przygotowania lub gotowe do podania. Menu San Churro nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności przygotowywania posiłków, wystarczy podstawowa wiedza, którą z satysfakcją Ci przekażemy – nie musisz być szefem kuchni!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Posts