FAQs

Najczęściej zadawane pytania:

ILE KOSZTUJE MNIE PIERWSZA INWESTYCJA?

Inwestycja początkowa obejmuje opłatę franczyzową, przyczepę gastronomiczną lub wyspę handlową, szkolenie. Koszt inwestycji to około 59000 zł netto.

W JAKI SPOSÓB MOŻESZ FINANSOWAĆ SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ?

Istnieje wiele sposobów finansowania nowej firmy:

  • Z oszczędności
  • Pożyczki na podstawie istniejących aktywów osobistych
  • Leasing lub najem krótkoterminowe
ILE MOGĘ ZAROBIĆ MIESIĘCZNIE NA INWESTYCJI?
JAK DŁUGO TRZEBA CZEKAĆ NA OTWARCIE Biznesu CHURROZERCY.pl?

Na przyczepę gastronomiczną czas oczekiwania wynosi do 4 tygodni (aktualnie posiadamy na stanie kilka gotowych budek które czekają na Ciebie)

Wyspa handlowa to temat, który do realizacji potrzebuje od 4 do 8 tygodni.

CZY JA JESTEM ODPOWIEDNIĄ OSOBĄ DO PROWADZENIA BIZNESU churrozercy.pl?

Tak, uważamy, że najważniejsze są chęci do pracy i motywacja. Jeżeli chcesz postawić na swoją niezależność finansową i satysfakcję z pracy to nasz model biznesu jest dla Ciebie! Z reguły najlepsze sklepy to te prowadzone przez Partnera Franczyzowego.

W JAKI SPOSÓB NAUCZĘ SIĘ SPRZEDAWAĆ PYSZNE CHURROS?

Nasz dział serwisowy Churrożercy.pl prowadzi kompleksowy 1 dniowy kurs szkoleniowy dla wszystkich partnerów franczyzowych. Na tym kursie nauczysz się wszystkiego, od tworzenia najlepszych churrosów po zarządzanie udanym biznesem! Jesteśmy dla Ciebie 24/7, masz problem? Dzwonisz! MY POMAGAMY

CO SIĘ DZIEJE KIEDY OTWORZĘ SKLEP?

Pracujesz pod naszą marką, lecz działasz na własny rachunek. Nie dzielimy się kosztami, ale TWOJA PRACA to TWÓJ ZYSK! Pomocny i przyjazny zespół w biurze pomocy Churrożercy.pl jest zawsze pod ręką, aby zapewnić ciągłe wsparcie w zakresie szkoleń, operacji i marketingu poprzez wizyty w sklepach, biuletyny, spotkania regionalne i krajowe.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami!