Historia Churros

Czy wiesz, że?

Historia Churros sięga już XIII wieku, kiedy to sprytni pasterze w Hiszpanii, w doniczkach z gorącym olejem, smażyli kawałki ciasta na każdy posiłek.

Od tego czasu churrosy przeszły długą drogę, by stać się jednym z najsmaczniejszych deserów. My, ekipa Churrozerców, miesiącami pracowaliśmy nad tym, aby stworzyć idealne ciasto CHURROS dla Ciebie!

CHURROŻERCY oferują możliwość bycia liderem w szybko rozwijającym się segmencie franczyz w Polsce, dzięki któremu zyskujesz:

  • sprawdzone przepisy i zastrzeżone składniki,
  • model biznesowy o dużym potencjale zysku,
  • kompleksowe szkolenia
  • pomoc w zarządzaniu,
  • pomoc marketingowa,
  • kanały dystrybucji hurtowej,

A to wszystko przy niskich kosztach uruchomienia!
Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Ci narzędzia potrzebne do sukcesu.

Unikalna receptura

CHURROŻERCY zaserwują Ci tradycyjne churros, wykonane z rodzinnego przepisu przekazywanego z pokolenia na pokolenie. Ze świeżo przygotowanego ciasta przygotowujemy przepyszne churros - zanurzone w aksamitnie gęstej, gorącej czekoladzie.

Korzyści franczyzobiorcy

Dołączając do sieci CHURROŻERCY, stajesz się częścią zorganizowanej struktury, uzyskując pełny dostęp do zaplecza logistycznego oraz kompletnego pakietu know-how. Stajesz się członkiem naszej grupy, a jednocześnie zachowujesz cenną niezależność.

Sposób przyrządzania

Churros, czasem nazywany hiszpańskim pączkiem, zawsze powinien być przygotowywany na bieżąco, po przygotowaniu posypywany jest cynamonem lub cukrem pudrem, a następnie serwowany z dipem z rozpuszczonej czekolady bądź, wszystkim dobrze znaną, Nuttellą.

Wzrosty sprzedaży

Rynek słodyczy w Polsce rośnie. Wyceniany jest na ponad 12,5 mld zł. Polacy polubili słodkości, jednak wciąż spożywają ich trzy razy mniej, niż mieszkańcy innych krajów europejskich - np. Niemcy

Szybka obsługa

Obsługa klienta jest bardzo szybka, bo większość tych produktów jest przygotowywana przez specjalne automaty, więc Twoją rolą jest tylko ich obsługa. Dzięki temu, że wszystko jest z automatu, to jest serwowane na bieżąco, wręcz taśmowo.

Ile mogę na tym zarobić?

Prosta kalkulacja kosztów i bardzo możliwych zysków. Sprawdź ile możesz zarobić i jak szybko uzyskać niezależność finansową.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółów oferty franczyzowej!

Więcej szczegółów możesz uzyskać wysyłając zapytanie w zakładce KONTAKT lub dzwoniąc na podane w stopce numery telefonów.