O nas

Najlepsze marki budowane są na podstawie wspaniałych historii. Historia marki stanowi podstawę Twojej marki i strategię na rzecz przyszłego wzrostu. Pomysł na ChurroŻercy.pl narodził się z domu Churrosów czyli w Hiszpani. Całą rodziną wybraliśmy się na wybrzeże CostaBrava, gdzie spróbowaliśmy pysznych domowych Churros. Marzyliśmy o tym by wprowadzić ten produkt do naszej ojczyzny. Od pomysłu do realizacji i Jesteśmy. Hiszpańskie Churros mówią POLAKOM Buenas Dias!

Misją CHURROŻERCY jest nie być domem, pracą ani kawiarnią, ale raczej miejscem, które staje się naturalną częścią codziennego życia klientów - gdzie klienci mogą być sobą i przyjmować życie bez strachu lub zahamowania. CHURROŻERCY to miejsce, do którego przychodzą ludzie razem, aby dzielić się doświadczeniem z ludźmi, których kochają, ponieważ wspólne doświadczenie jest zawsze lepsze 😊

CHURROŻERCY W LICZBACH

99
Lat doświadczenia w branży
99
Unikalnych projektów w realizacji
99
Zapytań dzienne o churros
99
Twój miesięczny zarobek z franczyzy
91% Polaków kupuje słodycze, dla większości konsumentów są one stałym elementem diety.
91%
Prawie 40% badanych konsumentów zjada coś słodkiego co najmniej 5 razy w tygodniu.
40%
Dla ponad 90% badanych konsumentów najważniejsze są smak i jakość kupowanych słodyczy
90%
55% badanych konsumentów jest otwartych na degustowanie nowych i nietypowych kompozycji smakowych.
55%

Zespół churrozercy.pl

Jesteśmy najlepśi!

Poznaj nasz wspaniały Team, który pomoże Ci otworzyć własny binzes i cieszyć się z prowadzenia małej Gastronomii. Dołożymy wszelkich starań, abyś osiągnął niezależność finansową i mógł czerpać przyjemność z tego co robisz. Poznaj nas:

Hiszpanie produkują Churros od wieków ... teraz twoja kolej.